Diamant Brillant Ring
Gold 580, eine Diamantrose, ca. 0,20 ct, zwei Brillanten, zus. ca. 0,20 ct, RW 50, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,1 g, Diamantrose mit Riss und Ausschartungøx
08.10.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Diamant Brillant Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 08.10.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.10. - 08.10.2018 |