Fassonhalskette
Gold 580, Länge ca. 54 cm, österr. Amtspunze 1872-1922,Karabiner aus späterer Zeit, 21,5 g, Gebrauchsspurenøx
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
08.10.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Fassonhalskette
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 08.10.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.10. - 08.10.2018 |