Gottfried Helnwein *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(born in Vienna in 1948)
"Jean Tinguely", 2 lithographs in colour on wove paper, each signed G Helnwein, épreuve d’artiste besides the edition of 100 impressions, sheet-sized prints each 80 x 60 cm, (2), (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
Raphael Achterberg, MA
+43-1-515 60-557
raphael.achterberg@dorotheum.at
07.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.092,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 400,-
Gottfried Helnwein *
(born in Vienna in 1948)
"Jean Tinguely", 2 lithographs in colour on wove paper, each signed G Helnwein, épreuve d’artiste besides the edition of 100 impressions, sheet-sized prints each 80 x 60 cm, (2), (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
Raphael Achterberg, MA
+43-1-515 60-557
raphael.achterberg@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Potisk |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 07.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 02.11. - 07.11.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Další objekty umělce
-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Všechny objekty umělce