Diamant Saphir Damenring
Gold 580/Silber kombiniert, Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,60 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 53, 4,4 gøx
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
13.11.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.125,-
- Vyvolávací cena:
Diamant Saphir Damenring
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.11.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.11. - 12.11.2018 |