Gerhard Gutruf *
(Nikitsch, Burgenland 1944 geb.; lebt in Wien u. Baden) Kolosseum, Lithographie, signiert Gutruf, Nr. 19/99 19 x 28 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.11.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Gerhard Gutruf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.11.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.11. - 14.11.2018 |