Christian Ludwig Attersee *
(Preßburg 1940 geb.) "Tulpenelster, Blumendiebin" Siebdruck in Farbe, handsigniert, Attersee 1973 Nr.121/200, 45 x 64 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.11.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Christian Ludwig Attersee *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.11.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.11. - 14.11.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 4.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,-