Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) Dorfhaus im Garten, Öl auf Karton signiert E. Huber, ca. 31 x 40 cm. kleine Farbverluste bei der Signatur links unten, restauriert
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.11.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.11.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.11. - 14.11.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena:
EUR 750,-