Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) Frühwinterliche Hügellandschaft, signiert: E. Huber, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 60,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.800
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
EUR 3.600,- do EUR 5.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Ernst Huber *
Aukce: | Aukce podzim I - Dipinti, Gioielli e Orologi, Argenti |
Datum: | 13.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.11. - 13.11.2018 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-