Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Abstrakte Stadtansicht, signiert: Korab, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 21,5 x 27,5 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 360
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 700,- do EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Karl Korab *
Aukce: | Aukce podzim I - Dipinti, Gioielli e Orologi, Argenti |
Datum: | 13.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.11. - 13.11.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena: