Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) Heroische Landschaft, signiert: E. Huber, datiert: (19)22, Öl auf Karton, ca. 33,5 x 44 cm, gerahmt (SLS) Ruf 2.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
14.11.2018 - 14:00
EUR 0,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Ernst Huber *
Aukce: | Aukce podzim II - Antiquariato e collezione Kössl |
Datum: | 14.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.11. - 14.11.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: