Adolf Frohner *
(Groß Inzersdorf 1934-2007) Dame von vorne, handsigniert: A. Frohner, nummeriert: 1/9, Lithographie auf Papier, Blattgröße ca. 59 x 42 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 200
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
14.11.2018 - 14:00
EUR 0,-
- Vyvolávací cena:
Adolf Frohner *
Aukce: | Aukce podzim II - Antiquariato e collezione Kössl |
Datum: | 14.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.11. - 14.11.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 7.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Položky z jiných aukcí
- Londoner Georg III. - Paar Gewürzschälchen,
- Firma Alexander Sturm - 8 Wiener Serviettenringe,
- Brillantring
- Rolf von Hoerschelmann