Pillendose
![Pillendose - Exkluzivní šperky Pillendose - Exkluzivní šperky](/fileadmin/lot-images/45A181109/normal/pillendose-5793325.jpg)
Gold 585, Platin 950, guillochiert, Diamantrauten zus. ca. 0,15 ct, emailliert, Maße: 41,3 x 28,8 x 10,7 mm, 29,6 gøg30
09.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 1.000,-
Pillendose
Gold 585, Platin 950, guillochiert, Diamantrauten zus. ca. 0,15 ct, emailliert, Maße: 41,3 x 28,8 x 10,7 mm, 29,6 gøg30
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Exkluzivní šperky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 09.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 24.10. - 08.11.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Bauerntisch sog. Jogltisch, unter Verwendung verschieden alter Teile, um 1800 und später
- "Venus in gebückter Haltung" - figural naturalist. u. vollplast. Steinguss 20. Jh.,
- .gestempelt/*/**/(*)/Briefstück/Poststück - Österr. 1945- Kl. Partie meist Lokalausg.,
- Smaragd Ring ca. 2 ct
- Prüfpumpe "Rothenberger RP50",