Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) Farbradierung, signiert Hutter, datiert 82, die Nr. 73/300, Blattgröße 40 x 45 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 60,-