Franz Kaplenig *
(Kötschach-Mauthen 1924-2007 Klagenfurt) "Hohenthurn im Gailtal", signiert Kaplenig, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 46,5 x 63,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Franz Kaplenig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |