Eva Meloun
(20. Jhdt.) "Herbststillleben", Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 13 x 22 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Eva Meloun
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |