Konrad Koller *
(Villach 1916 geb.) "Ohne Titel", signiert K, datiert 16.01.79, Zeichnung auf Papier, Ausschnitt 15,5 x 21,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 60,-
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Konrad Koller *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |