Brillantallianzring
Gold ca. 580, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,25 ct, ein synthetischer Rubin, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 67, 8,8 gøx
07.11.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Brillantallianzring
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |