Altschliffbrillantsolitär ca. 0,30 ct
Weißgold 585, RW 60, 3,9 g, Ringweitenänderungøg4
12.11.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 12.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |