Panzermuster Armband mit Georgsanhänger
Gold ca. 580, Länge ca. 19 cm,österr. Amtspunze 1872-1922, 20,2 g, Gebrauchsspuren, leichte Druckstellenøx
02.11.2018 - 10:00
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.11.2018 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.10. - 02.11.2018 |