Brillantohrstecker zus. ca. 0,30 ct
Gold/Weißgold 585, 1 Patent Metall vergoldet, 3,5 gøG3
06.11.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |