Altschliffbrillant Solitär ca. 0,45 ct
Gold/Weißgold 585, RW 61, 4,2 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
06.11.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |