Miklos Nemeth
(Budapest 1934-2012) Unter dem Baum, monogrammiert,Öl/Acryl auf Karton, rückseitig gestempelt WVZ Nr.3149, Bildausschnitt 99 x 69 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.11.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Miklos Nemeth
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 22.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.10. - 19.11.2018 |