Ritualschale
Stamm: Bamum, Kamerun, Holz, mit Buntmetallblech überzogen, in Form eines naturalistisch dargestelltem Krokodils, breites Maul, schwungvoll eingeringelter Schwanz, dunkle Patina, 2. Hälfte 20. Jahrhundert, Länge 137 cm, Provenienz: Chefferie (Häuptlingstum) Nkoussam, Sultanat Foumban
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
23.11.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 328,-
- Vyvolávací cena:
Ritualschale
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 23.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.10. - 19.11.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)