Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Bonjour Paris (1939), unten typografisch bezeichnet, Edition "Euro Art", verblasster Signatur-Stempel, Farblithografie, ca. 62,5 x 47,5 cm, Blatt ca. 70 x 56 cm, geringe Knitterstellen, verglast, Alurahmen
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
24.08.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 24.08.2017 - 16:00 |
Prohlídka: | 18.08. - 24.08.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena: