20.08.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.08.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Vídeň | Favoriten |
Prohlídka: | 09.08. - 20.08.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Deckenlampe aus Messing in Laternenform, Entwurf: um 1920/30
- Junghans Mega "Edition"
- Altschliffbrillant-Ring