Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) Femme nue et joueuse de flute, Pochoir Lithographie auf Arches (Euro Art 1975), Stempelsignatur, rückseitig: Etikett mit Auflagenr. 0002/2000, Blatt ca. 48 x 63 cm, Lichtrand, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
13.12.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 437,-
- Vyvolávací cena:
Pablo Picasso *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 13.12.2018 - 14:00 |
Prohlídka: | 05.12. - 13.12.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
A ‘Sujet Colombe’ (Dove Subject) jug, designed by Pablo Picasso
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: