Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) Deux Picadors et Femme, Pochoir Lithographie auf Arches (Euro Art 1975), Stempelsignatur, rückseitig: Etikett mit Auflagenr. 0002/2000, Blatt ca. 48 x 63 cm, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
13.12.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 355,-
- Vyvolávací cena:
Pablo Picasso *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 13.12.2018 - 14:00 |
Prohlídka: | 05.12. - 13.12.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Položky z jiných aukcí
- Historismus Anrichte, Ende 19./Anfang. 20 Jahrhundert
- Biedermeier Portaluhr,
- Goldmünze 100 Euro - 1/2 OZ Das Gold der Pharaonen