Schüssel
Metall, ovale Form, Länge ca. 31 cm. profilierter Rand, gemarkt Christofle France, Coll Gallia, 1. Hälfte 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.08.2017 - 16:43
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Schüssel
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.08.2017 - 16:43 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.08. - 23.08.2017 |