Altschliffbrillant Solitär ca. 0,55 ct
Weißgold 750, Fragment österr. Einfuhrpunze 1925-1965, RW 54,4,4 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
04.12.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.12.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |