Diamant Smaragd Damenring zus. ca. 2,05 ct
Weißgold 585, Steine in Platin gefasst, Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,55 ct, ein Smaragd, ca. 1,50 ct, RW 55, 4,4 gøg4
06.12.2018 - 10:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.12.2018 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.11. - 06.12.2018 |