Vevean Oviette *
(Graz 1918-1990) "Hommage a Leger", monogrammiert V. O., Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 31,5 x 46 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
17.12.2018 - 15:50
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Vevean Oviette *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2018 - 15:50 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 03.12. - 13.12.2018 |