Miklos Nemeth
(Budapest 1934-2012) Unter dem Baum, monogrammiert,Öl/Acryl auf Karton, rückseitig gestempelt WVZ Nr.3149, Bildausschnitt 99 x 69 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
17.12.2018 - 16:32
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Miklos Nemeth
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2018 - 16:32 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 03.12. - 13.12.2018 |