Ahnenfigur
Stamm: Bamum, Kamerun, Holz, auf betont kräftigen Füßen stehend, Hängebauch, übergroßer Kopf mit stammestypischen Gesichtszügen, dunkle glänzende Patina, Altersrisse, 2. Hälfte 20. Jahrhundert, Höhe 92 cm, Provenienz: Chefferie (Häuptlingstum) Madiembi, Sultanat Foumban
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
17.12.2018 - 15:37
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ahnenfigur
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2018 - 15:37 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 03.12. - 13.12.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)