Diamantring zus. ca. 1,10 ct
Gold ca. 580, ein Altschliffbrillant ca. 0,35 ct, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,75 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 65, 10,3 gøx
17.12.2018 - 15:17
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Diamantring zus. ca. 1,10 ct
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2018 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 03.12. - 13.12.2018 |