Elek Vajda *
(Debrezin 1904-1980 Graz) auf der Rückseite betitelt (Caorle), monogrammiert EV, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 29 x 40 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
17.12.2018 - 16:16
- Vyvolávací cena:
Elek Vajda *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2018 - 16:16 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 03.12. - 13.12.2018 |