Diamantring ca. 0,40 ct
Gelbgold 580, besetzt mit einem Altschliffdiamant RW 53, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,5 g
24.08.2017 - 17:01
- Vyvolávací cena:
Diamantring ca. 0,40 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.08.2017 - 17:01 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 16.08. - 24.08.2017 |