Brillantanhänger "Blume"
Weißgold 750, besetzt mit einem Brillant ca. 0,20 ct, an einer ca. 60 cm langen Venezianerhalskette, österr. Amtspunze, 10,5 gøG11
24.08.2017 - 17:18
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantanhänger "Blume"
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.08.2017 - 17:18 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 16.08. - 24.08.2017 |