Solitärring
Gelbgold 585, besetzt mit einem Brillant ca. 0,45 ct, RW 53, österr. Amtspunze, 3,8 gøG4
24.08.2017 - 17:19
- Vyvolávací cena:
Solitärring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.08.2017 - 17:19 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 16.08. - 24.08.2017 |