Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Zirkus mit gelbem Clown, Plakat-Lithografie in Farbe, ca. 67 x 52 cm, Blatt ca. 86 x 56,5 cm, Oevre Gravé Berggruen, Mourlot 1967, punktuell geklebt auf dünnem Unterkarton, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
03.01.2019 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 03.01.2019 - 15:00 |
Prohlídka: | 28.12. - 03.01.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena: