Künstler um 1900
Flusslandschaft, bezeichnet R. Jenson..96, Öl/Leinwand, doubliert, 50 x 76 cm, in bronzefarbigem massegezierten Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.01.2019 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.01.2019 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 02.01. - 14.01.2019 |