Rudolf Kargl
(Wien 1878-1942 Mödling) Badgastein, signiert unten rechts: R. Kargl, Aquarell auf Papier, ca. 21 x 29 cm, Lichtrand, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
17.01.2019 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Rudolf Kargl
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 17.01.2019 - 15:00 |
Prohlídka: | 11.01. - 17.01.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: