Künstler Mitte 19. Jh.
. "Die Rast am Wegkreuz", Ritzsignatur "C. B. Ehrmanns", Öl auf Leinwand, 66 x 52 cm , gerahmt, restauriert, doubliert
14.01.2019 - 10:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler Mitte 19. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.01.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.01. - 14.01.2019 |