Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) "Andromeda" Orig. Lithographie 1970n Nr. 33/500 signiert Rudolf Hausner, Balttgrösse ca. 64 x 47 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.01.2019 - 10:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hausner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.01.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.01. - 14.01.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena: