Eduard Angeli
Die Newa, 2015, Lithographie, Aufl. 24/30, 105 x 130 cm, sign. gerahmt
21.01.2019 - 19:30
- Dosažená cena: **
EUR 4.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Eduard Angeli
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charity auction |
Datum: | 21.01.2019 - 19:30 |
Prohlídka: | 17.01. - 19.01.2019 |