Brillantsolitär ca. 0,30 ct
Gold ca. 580, Altschliffbrillant, Arbeit um 1900, RW 53, 3,9 gøx
02.01.2019 - 10:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantsolitär ca. 0,30 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.01.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 12.12. - 02.01.2019 |