Diamant Saphir Ring
Gold 580, zwei Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,20 ct, ein Saphir, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 57, 5 g, Saphir leicht abgeriebenøx
03.01.2019 - 10:00
- Vyvolávací cena:
Diamant Saphir Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.01.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.12. - 03.01.19 |