Brosche
Gold 750, österr. Amtspunze 1872-1922, 20,5 gøx
17.01.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Brosche
Aukce: | Exkluzivní šperky |
Datum: | 17.01.2019 - 14:00 |
Prohlídka: | 03.01. - 16.01.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Armband zus. ca. 5 ct
- Halbperlen Brosche
- Repetierbüchse, Rote Fahne Werk - Kragujevac, Mod.: 98/48, Kal.: 8 x 57IS,