Čís. položky 127

A pair of potpourri lidded vases

A pair of potpourri lidded vases - Majetek aristokratického původu a předměty důležitých proveniencí

Bohemia, late 19th century, porcelain, one vase with polychrome painted depiction of “The Dream of Venus” and one with “The Three Graces”, inscribed at the bottom, crimson, violet, light blue, reseda green and brown ground with gold décor, with openwork cover, total height 34 cm, apocryphal underglaze blue Austrian shield mark, 1 vase rim chipped, pasted crack, 1 handle glued, (Hr)

Provenance:
Prince Alexander I of Bulgaria

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

28.01.2019 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 500,-

Provenance:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Majetek aristokratického původu a předměty důležitých proveniencí
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.01.2019 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.01. - 28.01.2019

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.