Friedrich Gauermann Umkreis/circle
(1807-1862) Fohlen, unleserlich signiert, Öl auf Papier, 15,5 x 15,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
11.12.2018 - 10:00
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Obrazy - Asta di Natale |
Datum: | 11.12.2018 - 10:00 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,-