Altschliffbrillantring zus. 0,87 ct um 1900
Gold 750/Platin, Mittelstein ca. 0,45 ct, Amtszeichen 1872-1922, RW 53, 2,9 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
18.12.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 18.12.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |